Penis büyütme - Penis uzatma
Ortaklık programımız

Büyüklüğe sahip erkekler için.

PHALLOSAN forte Penis büyütme

Vídeo - PHALLOSAN forte


Dünyadaki tek Vakum koruma sistemine sahip olan ortopedik kemerli, devrim niteliğindeki vakum-koruyucu tekniği ile sizi penis büyütme ve penis düzeltmedeki hedefinizi başarmanızı sağlar. Bu sayede yaşam kalitenizi yükseltmenizi ve bağımsızlığınızı sağlar.

PHALLOSAN forte, penis başını da uyguladığı vakum tekniğinden iler gelen çekim vasıtasıyla büyütür.

Diğer gereçlerin hepsi, çekime penis başının arkasından başlar. Penis büyütme, uztama ve düzeltme konusundaki sistemlerin üretimi ve kullanımı konusunda 10 yıllık deneyimimiz bulunmaktadır.

Yıllar süren araştırmalar, değerlendirmeler ve müşterilerimizden gelen binlerce yazım sonunda PHALLOSAN forte-sistemini geliştirmemiz mümkün oldu.
PHALLOSAN forte, Avrupa sağlık makamlarınca 1. Sınıf tıbbi bir gereç olarak nitelendirilmiştir. Bütün gereksinimleri karşıladığı için CE işaretine layık görülmüştür.

Bir „Esnetici“ vardır, bir de PHALLOSAN forte vardır. Buradan Soft power (yumuşak kuvvet) metoduna  sahip vakum pompamız hakında:

Çalışma prensibi:

Penis dokusu, sürekli olarak tekrar eden yumuşak çekimlerle yeni hücre üretimine mecbur edilmektedir. PHALLOSAN forte, neredeyse hissedilemeyecek ve penis başından başlayarak tüm penise etki eden bir vakum çekimi etkisi yaratır. PHALLOSAN forte'ın taşıma komforu sayesinde kullanıcı, hiçbir yan etki görmeksizin 10 saat kadar takılı kullanabilmektedir - ki bu başarıdaki en büyük rolü oynar! PHALLOSAN forte sizi garantili her türlü utanılacak durumdan kurtarır-bizim sistemimiz, başkalarında olduğu gibi pantolonunuzdan dışarı çıkmaz veya düşmez.

Normal streç sistemlerinin aksine PHALLOSAN forte, sadece acısız ve ağrısız bir terapi garantisi vermez. Bunun dışında PHALLOSAN forte'ı gece de kullanabilirsiniz, zira sistem herhangi bir ereksiyon durumuna kendini adapte edebilmektedir.

Sağlık garantisi:

PHALLOSAN forte, CE amblemine sahiptir ve EC Council Directive 93/42/EEC'ye uygundur. Bunun dışında EN 980, EN ISO 14971 ve EN ISO 10993-1 standartlarına uygundur. Avrupa Sağlık Bakanlıklarının kurallarına uygun bir biçimde üretilmiştir. Üretim için gerekli olan maddeler, yan etki yapmaz ve biyolojik olarak uyumu test edilmiştir. PHALLOSAN forte için özel olarak tasarlanmış streç kemer, formaldehyd içermez. kullanılan çekim başlığı prezervatifleri anti-alerjiktir ve yapımlarında latex kullanılmamıştır.

Streç kemerin tokası tıbbi olan seçilmiş bir silikon köpüğünden üretilmiştir. PHALLOSAN forte'ın klipsinin yapımında, nikel kullanılmamıştır.

Bu uygulama, ağrısız duymaksızın 12 saate kadar, ister gece ister gündüz kullanılabilir. Kullanım şekli ve süresine göre de sonuç elde edilir.

Çekim başlığının içinde oluşan basınç sayesinde, penis başının dışarıya kayması önlenmekle beraber bu basınç aynı zamanda da penis başını büyütür. Çekim kuvveti, kemerde belli bir ölçüye bağlı olmaksızın ayarlanabilir.

Parçaların bakım ve temizlikleri kolaydır ve bunun için ayrıntılı olarak resimli olarak anlatılmış olan kullanım kılavuzuna göz atabilirsiniz. Kemerin her parçasını sipariş etmek mümkündür. Kemerin cırt-cırtlı olması, parça değişimini kolaylaştırır.

Yeni geliştirilmiş olan koruyucu kapak, penis başını kızarma, kabartı ve kuvvetli çekimlerden korur. Doku üstünde hafif, ortpedik külotlu çoraplarınkine veyahut jet pilotlarının elbiselerindekine benzer bir baskı uygular. Bundan sonra, başarıya daha çabuk ulaşmak için çekim kuvvetini arttırabilirsiniz.