Penis büyütme - Penis uzatma
Ortaklık programımız

PHALLOSAN forte ve PHALLOSAN plus+

PHALLOSAN plus+, PHALLOSAN forte›yi ideal bir şekilde tamamlamaktadır.

PHALLOSAN forte ürününüz için şimdi çok daha iyi olan bir ek


PHALLOSAN plus+ penis stretcher

Ekip çalışması ile daha iyi sonuçlar! - 5 yıl önce (2018) müşterilerimize PHALLOSAN forte ürünleri için yeni, isteğe bağlı çubuklu genişleticiyi bu şekilde tanıtmıştık. PHALLOSAN plus+ çubuklu sistem sayesinde müşterilerimiz arzu ettiklerinde sadece dikey bir çekme yönünü kullanmakla kalmadı, bunun dışında kendini kanıtlamış ve konforlu kemer sistemimiz PHALLOSAN forte ürünün birçok «Power-Kullanıcısı» tarafından şikâyet edilen bir kusuru da ortadan kalkmış oldu, yani prensip icabı daha güçlü çekme kuvvetleri mümkün oldu. Ortopedik kemer sistemimizin klinik araştırmaları bize penis büyütme ve penis düzleştirmede kalıcı bir başarının güvenli yolunu - illa da çekme kuvveti değil - uygulamada devamlılığın teşkil ettiğini gösterdi, ancak bazıları daha fazlasını tercih ediyor, daha fazla çekme kuvveti ve daha fazla imkân. Yani bir PHALLOSAN plus+.


PHALLOSAN plus+ penis stretcher

Daha önce de dediğimiz gibi ekip çalışması ile daha iyi sonuçlar elde edilir - ama bu da iyi olanı daha da iyi yapamayacağınız anlamına gelmez. Yen PHALLOSAN plus+ ile bir kez daha gerçek yenilikleri hayata geçiriyoruz, bu sefer de çubuklu ekstender alanında. Düzeneğin sıkça zor olan uzatmasını kolaylaştırma amacıyla aparatın gerekli montajını ve değişikliklerini oldukça önleyen ve çağ atlayan, entegre bir diş sistemini geliştirdik. Çekme çatalına entegre olan dişi kolayca çevirerek takıp çıkararak PHALLOSAN plus+ takılmış vaziyette dahi çok hızlı bir şekilde doğru uzunluğa ayarlanabilir. Kısa (önceden monte edilmiş) şeffaf diş kovanları 8 ila 17 cm arası penis uzunlukları için uygundur. Cihaz, daha büyük penis uzunlukları için bir defaya mahsus sökülür ve birlikte teslim edilen uzun diş kovanları ile donatılır. Bunlar 12 ila 22 cm arası penis uzunlukları için uygundur.
PHALLOSAN plus+, başarılarınızla birlikte uzar - çok kolay ve tamamıyla sezgisel bir şekilde.


Yeni PHALLOSAN plus+ ürünün avantajlarına genel bakış

  • tüm PHALLOSAN çan boyutları için uygulanabilir
  • 8 ila 22 cm arası penis uzunlukları için uygundur
  • çekme kuvveti uygulandığı sırada dahi kolayca ayarlanabilir
  • uzun uygulama sürelerinde dahi sağlam bir çekme kuvveti
  • isteğe bağlı olarak yüksek konfor veya yüksek çekme kuvveti
  • daha büyük, konforlu temel halka
  • metal parçaları içermez, alerjensiz malzemeler
  • kolay montaj ve sökme

PHALLOSAN forte ve PHALLOSAN plus+

PHALLOSAN plus+ penis enlargement

Kendini kanıtlamış vakum protektör sistemine sahip kendini kanıtlamış PHALLOSAN plus+ ürünümüz, 4,8 kg çekme kuvveti ile penisinizi ağrısız bir şekilde kalıcı olarak uzatma, kalınlaştırma ve hatta sertleşme kapasitenizi iyileştirme imkânını sunmaktadır.


Erkek sağlığı konusunda 20 yıldan fazla tecrübeye sahip olan bir şirketiz.

Çok sayıda patentler, klinik araştırmalar, dünyaca ünlü ürologlar ve (örneğin Fraunhofer Enstitüsü gibi) devlet kurumları ile iş birliği, ameliyat gerekmeden sizlere ağrısız bir şekilde koyduğunuz hedeflere ulaşmanızda yardımcı olabilen ürünleri geliştirmemizde yardımcı oldu. Buradaki marka işaretimiz de daima yenilik oldu. İlk kemerli uzatma sistemlerinden sonra size şimdi de PHALLOSAN forte sisteminize ek olarak tamamıyla iyileştirmiş bir çubuklu ekspanderi sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

PHALLOSAN plus+ sadece PHALLOSAN forte ürünümüzü alanlar için mevcuttur - lütfen sipariş ederken PHALLOSAN forte ürününüzü yanınızda bulundurun veya ona artık sahip değilseniz müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

PHALLOSAN plus+, PHALLOSAN forte ürünlerini daha verimli ve daha esnek bir şekilde kullanmak isteyenler için mükemmel bir eklemedir.
PHALLOSAN ürününüzü istediğiniz gibi kullanın!

The new PHALLOSAN plus+

PHALLOSAN plus+ ürününü sipariş etmek için...