Penis büyütme - Penis uzatma
Ortaklık programımız

Cinsel fonksiyon bozuklukları hayat kalitesini ve mutluluğu büyük ölçüde sınırlandırır.

Ereksiyon bozuklukları / Erektil disfonksiyon


Birçok erkek yaşam süreci boyu karşılaşırlar: Bazı dönemlerde cinsel hayatları alışmış oldukları gibi gitmez. Eşin iyi niyetle verdiği reaksiyonlara rağmen, kişi kendini çok çabuk baskı altında hisseder. Anlaşılacağı üzere kişinin özgüveni olumsuz etkilenir, bununla başa çıkmak bir ilişki içinde de zordur. Oysa erektil disfonksiyon birçok erkeğin ve kadının sandığından daha sık meydana gelir. Araştırmalar, 40 yaş üzeri erkeklerin yaklaşık yüzde 50'sinin bu durumdan en azından kısmen muzdarip olduklarını göstermektedir. Oran, ilerleyen yaşta artmaktadır, fakat bu durum 40 yaş altı erkeklerde de yaygındır.

Erektil iktidarsızlık şeklindeki gerçek potens bozuklukları, sadece altı aydan uzun süren ereksiyon yokluğunda veya ereksiyonun bu süre içinde tutarlı olmaması durumunda mevcuttur.

Her ne şekilde olursa olsun: Cinsel fonksiyon bozuklukları hayat kalitesini ve mutluluğu büyük ölçüde sınırlandırır.

Nedenleri

Erektil disfonksiyon için psikolojik olduğu kadar fizyolojik olarak da birçok neden bulunur. Çoğunlukla mesleki, maddi ve özel sorunlar veya ilişkideki problemler burada önemli bir rol oynar. Beta blokörler veya temel kan dolaşımı bozuklukları, yüksek kan şekeri değerleri, hormonel bozukluklar ve birçok başka nedenler gibi bedensel-medikal sebepler de bulunur. Beden bir makine değildir - düşünüldüğünden daha hassas tepki verir.

Yardım

Ereksiyon bozuklukları
Ereksiyon bozuklukları

Gayet tabii olarak erektil disfonksiyonda olası medikal sebepler bir uzman hekim tarafından açıklığa kavuşturulmalıdır. Ancak Phallosan, penisin kan dolaşımından başlar: Sadece birkaç gün sonra, belirgin şekilde tüm dokunun kan akışında artış sağlanır, özellikle erektil dokuda. Daha yoğun kan akışı olan diğer organlar gibi, ereksiyon ve zevk için önemli olan sinir uçlarının artırılmış olan kan akışı sayesinde, pozitif olarak uyarılmasından dolayı, penis artırılmış hassasiyet ve bununla beraber gelen güçlendirilmiş zevk alma duygusu ile tepki gösterir.

Çok sayıda hekim Phallosan'ı hafif erektil disfonksiyonda tavsiye etmektedir. Alt basınçlı çekme işlemi ile kan akışı daha da güçlendirilir ve sadece 2 ile 3 gün sonrası belirgin bir etki gösterir.