Penis büyütme - Penis uzatma
Ortaklık programımız

PHALLOSAN forte, Soft-Power yöntemiyle çalışır.

İşlev

Hücre yenilenmesi vasıtasıyla yeni hücre oluşumu

İnsan vücudu yoğun bir talep olması halinde muhtemel yaralanma ve zorlanmalara karşı önlemini almak için yeni hücre üretme mekanizmasına sahiptir.

Bu mekanizma ilk olarak ilkel toplumlar tarafından keşfedilip kült amaçlar doğrultusunda örneğin kulak-dudak- ve penis büyütmede kullanıldı.

Hücre yenilenmesi vasıtasıyla yeni hücre oluşumu

Modern tıbbın kullandığı deri üzerindeki yapay germe, örneğin deri transplantasyonları için veya operasyonla alınan göğsün ardından, deriyi önceden olası bir ameliyat için kullanılan bir genişleticinin gibi durumlarda kullanılır. PHALLOSAN forte'ın etkisi 2004 senesinden beridir bilimsel olarak kanıtlıdır. PHALLOSAN forte'ın adı, 2005 senesinde dünyanın en önde gelen "Sexual Medicine" isimli Üroloji dergisinde penis büyütme konusunda ve 2009 senesinde penis büküklüğü konusunda anılmıştır. Talebiniz üzerine gözetmen Doktorun orijinal raporunun bir nüshasını elinize ulaştırabiliriz.


PHALLOSAN forte, Soft-Power yöntemiyle çalışır

PHALLOSAN forte, yeni ultrasoft-silikondan geliştirilen koruyucu-kapak sayesinde size kesin güvenceyi temin eder: Penis başını (ve sünnetiz kişilerde sünnet derisini de) sarar ve istemeden oluşturulan çekimlere karşı da korur.

PHALLOSAN forte için özel olarak bulunan bu silikon-kapak mekanizmasının uygulanması ile kabartılar, baloncuk oluşumu veya kızarmaların ortaya çıkması ihtimali yok denecek kadar azdır.

PHALLOSAN forte koruyucu-kapağı çekim esnasında sürekli hafif bir basınç uyguladığından (neredeyse bir jet pilotunun köstümünün yaptığı basınca eş) kuvvetli bir çekimi ayarlamanız halinde bile zarar görmezsiniz. Kısaca: az zamanda büyük başarı sağlamanız mümkündür.