Penis büyütme - Penis uzatma
Ortaklık programımız

PHALLOSAN forte'ı sipariş edin

Ürün: PHALLOSAN forte
Fiyat: 390.00 USD
Nakliye masrafları: Ücretsiz kargo

Alışverişinize yaptığımız katkı

  • Nötr ambalaj (ürüne dair bir bilgi bulunmaz)
  • Hesabın sadece bu ürün için kurulmuş olmasından dolayı, havale yapma işleminde ödeme slipinde bulunan ödeme türü kısmına bir açıklama yapmanız gerekmemektedir.

Geri iade hakkında

Geri iade

Almış olduğunuz ürünü, 2 hafta içerisinde sebep göstermeksizin geri yollayabilirsiniz. Bu zaman dilimi, paket alımında başlar. Geç kalmamanız için, sadece 2 haftalık bu süreyi geçirmemeye çalışın. Her halükarda 6,40 Avro'yu geçmemek şartıyla, geri idae posta masraflarınızı biz karşılıyoruz. 6,40 Avro'yu geçen iadelerde ise masraf, gönderene aittir ve tarafımızca üstlenilmez

Geri iadenin devamı

Zamanında ve doğru yapılmış bir geri iadede iki taraf da aldıkları hizmeti geri iade etmek zorundadırlar. Kullanılmış hizmetleri( herhangi bir kullanım ile gelen ek hizmeti) geri ödemek durumundadırlar. Ürünün kötü kullanımından ileri gelen üründeki kötüleşmeyi ödemek durumundadırlar. Bu duruma istisna olarak kanıtı ve kötüleşmenin sebebinin mesela bir uzman veya mağaza vasıtasıyla açıklanabilir olmasi gösterilebilir. Bu tür nahoş durumları önlemek için, mal sahibi gibi davranıp zarar vermemenizi veya değerini düşürücü hasarlar vermemenizi öneriyoruz.