Penis büyütme - Penis uzatma
Ortaklık programımız

İnce bir penisin kadının erojen bölgelerini uyarabilmesi zorlaşmaktadır.

İnce penis

Fiziksel ve ruhsal bir sorun

Hem tıbbi çalışmalar hem deneysel çalışmalarda da açıkça kanıtlamış olduğu gibi, ince bir penisin problematik olabilme olasılığının bulunmasıdır. Kadının cinsel uyarılma için en hassas bölgeleri, dişi vajinanın ön üçte birlik kısmında bulunmaktadır.

Bir kadının cinsel deneyimi için öncelikli olarak penis uzunluğundan ziyade penis kalınlığı belirleyici olmaktadır. İnce bir penisin kadının erojen bölgelerini uyarabilmesi, kalın bir penisten daha da zordur.

"İnce bir penisten" genelde, penis çevresinin ilgili yerel ortalamanın altında bulunması durumunda bahsedilmektedir. Avrupa bölgesinde ortalama penis çevresi, yapılan güncel çalışmalara göre, 12 ile 14cm arasındadır.

"İnce bir penisin" psikolojik etkileri

Ancak daha kötüsü ise, ince bir penisin psikolojik yan etkilerinin olmasıdır. Penisi ufak ve kalın olan erkekler çoğunlukla (haksız olmayan) "Kısa ve kalın, kadının şansı, uzun ve ince, kadına eziyet" atasözüne dayanabilirken, ince, normal büyüklükteki, fakat çok ince olan bir penis, taşıyıcısına çoğunlukla garip gelir ve doğalmış gibi gelmez.