Penis büyütme - Penis uzatma
Ortaklık programımız

PHALLOSAN forte Hakkında Sıkça sorulan sorulara bir bakış.

Sorular ve Cevapları

İlgili cevapları görüntülemek için lütfen münferit sorulara tıklayın. Seçilmiş olan konulara dair daha detaylı metinleri, sağ taraftaki alt menüde de bulabilirsiniz.

PHALLOSAN forte'ın çalışma prensibi neye dayanıyor?

PHALLOSAN forte'ın çalıştığı prensip, batılı ülkelerimizde yenilik olarak bilinmekle beraber, kült amaçlar doğrultusunda: Sürekli germe yoluyla penis büyütmede kullanıldı. Kuzey Uganda'da Karamong'ların yaptıkları gibi yıllarca ağırlık takarak ve Hindistan'daki kutsal Sadhu'ların yıllarca ağırlık takmaları sonucu peniste 45 cm.'ye varan büyüme gözlemlenmiştir.

Özel hafif basınç yöntemi ve sürekli, ağrısız germe ile tüm penis, yeni hücre üretimine sevk ediliyor. Bunun sonucunda uzulu ve genişlik bakımından artış gözlemlenebilir.

Peki, paketin görünümü nasıl?

Paket, tamamen üzerinden herhangi bir sonuç çıkarılabilecek grafik ve resim hiçbir kelime yazmamaktadır. Faturaya bile bakılarak, bir sonuca varılamaz, zira üstünde "Extensionsgerät" yani "genişletici alet" yazmaktadır.

Bilgileriniz, internete bağlı olmayan bir bilgisayara girilir. İstediğinizi belirtmedğiniz takdirde, bizden hiçbir reklam veya istenmeyen haberler almayacaksınız. Bilgileriniz, 3. kişilere hiçbir zaman verilmez. Müşterilerimiz, yıllardır bize güvenmekte haklı çıktılar.

Uyuşturucu alımının, penis büyüklğü üzerinde etkisi var mıdır?

"Ergenlik döneminde eroin kullanan erkeklerde, penis byümesi durur. Çocuk boyutunda kalmaya devam eder. Eroin, vücudu öyle bir stres altına sokar ki, üreme organlarındaki gelişme tamamen durur. Bu erkekler, sonradan küçük penis sorunu ile yasamak zorundadirlar." (Dr. von Soer,Psikolog Hamburg'un eski uyuşturucu görevlilerinden) PHALLOSAN forte ile, bu durumda ilk etapta bir yardım mümkündür.

PHALLOSAN forte, belli bir stratejiye göre mi takılmalıdır?

Her ikin günde bir çekim yönü değiştirilmelidir.

PHALLOSAN forte'ın kullanımı sırasında ereksiyon geçirmem halinde, bu ağrı verici olur mu?

Ereksiyon esnasında, penis başında belirli bir basınç hissedersiniz. Hiçbir ağrı hissetmezsiniz, çünkü özel prezervatif de bir germe uygular.

Urinleme esnasında aleti çıkarmalı mıyım?

Biz, prezervatifi urinleme esnasında çıkarmanızı hijyenik durumlardan ötürü tavsiye ediyoruz.

Bir penis, PHALLOSAN forte ile kaç santimetreye kadar uzatılabilir?

Orta Afrika'daki Karamojong ve Nuba'larda yıllarca uygulanan germelerde 45 cm.'ye varan büyümeler kaydedilmiştir (Stern - 30.11.95 - #49). PHALLOSAN forte ile birkaç ay içerisinde bir büyüme gözlemlemek mümkündür.

PHALLOSAN forte'ın bozuk olması durumunda ne olacak?

PHALLOSAN forte, streç prezervatif hariç her parçaya 12 ay garanti vermektedir.

Kemer yıkanabilir mi?

PHALLOSAN forte, 30"C'de yıkanabilir. deri ile temasa geçen her parça ve üründeki bölge, zararlı olup olmadıkları konusunda ÖkoTex/100 testinden geçmişlerdir. Köpük ve tekstil kemer TÜV onaylıdır. Prezervatif CE Konforludur ve ABD-Standard (FDA)larına göre ABD'de test edilmişlerdir. Özenle seçilmiş biyolojik uyumlu maddelerden yapılmıştır. Herhangi bir alerjik reaksiyon, minimuma indirgenmiştir.

Herkes PHALLOSAN forte ile kendi tedavisini yapabilir mi?

PHALLOSAN forte'ı herkes, hiçbir tıbbi önbilgiye gerek olmaksızın kullanabilir. Kullanım kılavuzu herşeyi açıklamakta ve mevcut birçok resimden yardım alabilirsiniz. Elbette +423 235 84 77 numaralı telefondan yardım isteyebilirsiniz. Şimdiye kadar her müşteriye yardım edebildik.

İlaç reklam yasası hakkında önemli hususlar?

İlaç reklam yasasınca, bize basın ve yayın organlarının hakkımizdaki haberlerini reklam amaçlı olarak yayınlamamızı engellemektedir.

Aile veya özel doktorunuzun bu araştırmalar hakkında bizden bilgi istemesi mümkündür.Talep üzerine ve talep eden kişinin Doktor veya sağlık alanında çalışan bir kimse olduğunu ispatlamaı halinde memnuniyetle göndermeye hazırız.

Lütfen Swiss Cupping AG firması ile temasa geçin.

PHALLOSAN forte'ın kullanımı ile ortaya yan etki çıkması mümkün müdür?

PHALLOSAN forte'ın kullanımından, kişinin kendisi sorumludur, fakat kullanım kılavuzu ve alatımlara uyulduğu sürece hiçbir sorunla karşılaşılmamalıdır. PHALLOSAN forte'ı enfeksiyon ve peniste yaralanma durumlarında kullanmayın.

PHALLOSAN forte'ı ayrıca şu durumlarda da kullanmayın:
Alkol içtikten sonra, uyku ve sakinleştirici hapların ardından (hisetme yetinizi kısktladığı için, ki uyku esnasında kemer, siz farketmeden kayabilir.

Kot yada dar pantolon giymek istediğim zaman ne olacak?

PHALLOSAN forte kot patolon altında bile farkedilemez. Belki daha büyükçe bir penisi andıran bir iz görülebilir. Bir mayo taktığınız zaman Prezervatifi ve kemeri görmek mümkündür.

PHALLOSAN forte'ı gece de takabilir miyim?

Yapılan son araştırmaların sonucunda görüldü ki, gece de kullanılması mümkündür. Uyku esnasında ereksiyon görülmesi durumunda, prezervatif gerilir ve kan dolaşımına engel olmaz.

PHALLOSAN forte'ın kullanımı ve vakum pompasının kullanımı arasında herhangi bir fark var mıdır?

Vakum pompası, ereksiyon problemlerinde kullanılır. Penisin sürekli olarak gerilmei için geliştirilmemiştir. Üreticiler, 20-30 dakikalık aralıklarla kullanımı önerirler. PHALLOSAN forte, farkedilmeksizin gündüz 8 saate kadar elbise altında taşınabilir. Oturarak çalışanlarda aynı etkiyi yapar. PHALLOSAN forte, başarısını kullanım süresine borçludur. Uzama ve kullanım üresi arasında doğru orantı olduğu, kanıtlanmıştır. Vakum pompasını üreticinin tavsiye ettiği ürenin üzerinde taşırsanız, kuvetlice basınç altında Thrombosis (kan pıhtısı) oluşma oranı yüksektir. Bunlar, genellikle ameliyatla alinir.

PHALLOSAN forte yardımı ile penis uzatmak ile ameliyatla penis uzatma arasında ne gibi bir fark vardır?

PHALLOSAN forte , yavaş ve düzenli çekimler sonucunda penis dokusunu yeni hücre üretmesi için uyarır. Bir ameliyatta ise penisi kasık kemiğine sabitleyen bant, kesilir. Penis vücuttan çekilip çıkartılır. Bu da erekte olan penisin duruşunu, açısını değiştirir. enis, aağı yukarı 45 derecelik bir açı ile aşağıya bakar ve hatta zamanla aşağıya doğru bakar. Asıl uzamayı ameliyat ardından yapılan germelere tabi tutulduğu zaman sağlamak mümkündür. PHALLOSAN forte'ın kullanımı ile ameliyatsız ve sakınarak daha iyi bir sonuca ulaşabilirisniz.

Kullanım için gerekli erekte olmamış haliyle penisin belli bir minimum uzunlukta olması şart mıdır?

PHALLOSAN forte, her boyda penis için uygundur. Oluşan mini vakum küçük bir penisi yada büyük bir başı olmayan penisi hiçbir ağrı hissettirmeden tutar.

Çok hareketli bükülüp kalkmalı işlerde, genelde müşteriler tarafından penis başının dışarıya kaydığı ve çekimden dolayı penis başında ağrılar maydana geldiği belirtilmiştir.

Penis bu uzamadan dolayı incelir mi?

Penis, sadece uzunluk olarak değil, hafif basınç ve sürekli hücre yenilenmesi sonucunda genişlik olarak da büyür. Bu işlemi, çekimden dolayı başlangıçta bir karıncalanma takip eder. Fakat birkaç gün içinde bu karınclanma geçer.

Bu Prensip, Tıpta tanınıyor mu?

Evet. oluşturulan çekim ve basınç, yeni doku hücrelerinin oluşturulmasını tetikler (örn. nasır) Modern tıp, bu mekanizmayı kendi çıkarları için mesela deri transplantasyonlarında kullanır. Belirli bir süre için deri, gerilmeye maruz bırakılır ve fazlalık der transplantasyonlarında kullanılır.

PHALLOSAN forte'ın kullanımı, ereksiyonu etkiler mi?

PHALLOSAN forte, Penis başında kuvvetlendirilmiş bir kan dolaşımını ve penis başına bir uyarım uygular. Bu, daha çok cinsel arzu ve erken boşalma yaşamaksızın daha sert bir ereksiyon sağlar.

Elde edilen başarı, sürekli midir?

En az 6 aylık bir taşıma süresinden itibaren elde edilen sonuç, süreklidir. Daha az zamanda ie elde edilen uzamanın gerilemesi mümkündür.

PHALLOSAN forte, ne kadar sıklıkta kullanılmalıdır?

PHALLOSAN forte, günde en az 6-8 saat kadar kullanılmalıdır. Daha uzun bir taşıma süresi, daha çok başarıyı beraberinde getirir. Birçok müsterimiz, PHALLOSAN forte'ı kısa aralıklarla günde 12 saate kadar kullanmaktadır.

Başka sorularınız veya önerileriniz olduğunda, uzmanlarımız memnuniyetle her zaman telefonda da hizmetinizde bulunmaktadır.