Penis büyütme - Penis uzatma
Ortaklık programımız

PHALLOSAN forte, ameliyatsız olan penis byütme ve düzeltmesi için geliştirilmiştir.

Kullanım

PHALLOSAN forte, ameliyatsız olan penis byütme ve düzeltmesi için geliştirilmiştir

PHALLOSAN forte'ın vakum koruyucu yöntemi, penis küçülmesi, hafif dereceli ereksiyon problemleri ve penis deformasyonlarında etkilidir.

PHALLOSAN forte'ın başarılı olmasının sebebi, tüm penis dokusunun basit olan, ameliyatsız, acı ve ağrısız (atravmatik) germe ve genişletme hareketleri ve penisin içinde bulunan erektil organın ve buradaki hücrelerin yeni hcre üretmesini sağamasıdır. Bu prensip, PHALLOSAN forte'a kadar ilkel toplumlar tarafından yüzyıllardır bilinmekteydi. Fakat dünyada bu germe sistemini PHALLOSAN forte kadar acısız ve ağrısız garanti edebilecek başka bir sistem yoktur.

PHALLOSAN forte'ın birkaç aylık kullanımını basit bir formülle şöyle açıklanbilir:

3(ay taşıma süresi) artı X = uzunluk ve genişlikte artışın etkisini gösterebilmesi için gerekli hücre yenilenmesi.

Ortopedi'de 20 seneyi aşkın bir süredir başarılı ve bu yönteme benzeyen başka bir yöntem bacak uzatmada kullanılmaktadır: Kemiğin bir operasyonla ikiye ayrılmasından sonra, bu bölgeye sistematik bir şeklide germe uygulanır. Gerçi, burada uzmalar bir vida dişli sistematiği ile milimetrelik germeler gerçekleştirebilmektedirler. Bunların yanında, bağ doku, kemik hücreleri, sinir hücreleri ve damarlar da o bölgede yeniden oluşturulurlar. Bunun sonucunda meydana gelen boydan uzama ile birçok hastanın yaşam kalitesi artmıştır (PHALLOSAN forte'da olduğu gibi).

Başarılı ve bunula brlikte sürekli bir penis uzatması veya büyütmesi için, söz konusu organda yeni hücrelerin üretilmesi gereklidir. PHALLOSAN forte, erektil organın hafif basınç ve çekim altında büyümesini ve değişmesini (deformasyonlarda) sağlar. Birkaç ay kullanım sonucunda, yeni üretilen hücreler 3 boyutlu bir şekilde yayılmaya başlayabilirler. Böylece penis uzunluk ve genişlik bakımından büyür. Bu etki, PHALLOSAN forte-vakum-koruyucu sistemini bıraktıktan sonra bile devam eder.

Çekim gücü, belli bir ölçü olmaksızın ayarlanabilir, kuvvetlice ve sürekli bir çekim gücü zararsızdır. Fakat tavsiyemiz elbette çok kuvvetli bir çekime gerek olmadığı yönündedir. Sloganımız: Soft Power (yumuşak güç) fakat düzenli ve sürekli bir güç.

PHALLOSAN forte 'ın ilk kullanımının başlangıcında hafif bir karıncalanma olabilir. tabii ki sadece ilk günlerde.

PHALLOSAN forte, çeşitli tedavi gerektirici durumlarda kullanılabilir.

Kullanım: