Penis büyütme - Penis uzatma
Ortaklık programımız

Birçok erkek penisini çok küçük olarak algılar.

Küçük penis (penis hipoplazisi)

Ortalama büyüklüğün altında olan küçük penis


Küçük penis ile doğan erkeklerde, büyümeye rağmen (uyarılmış halde 11-12 cm arası) peniste hipoplaziden bahsedilir. Ancak küçük penisin mikro penise göre pratik anlamda genellikle bir dezavantaj farkı yoktur, fakat küçük pensin çoğunlukla taşıyıcısına psikolojik etkileri vardır.

Ortalama penis uzunluğu, kişinin kökenine göre değişmektedir. İstatistiksel olarak bakıldığında, en büyük penis uzunluğu Afrika'dadır, ardından bunu Batı Avrupa ve Kuzey Amerika'lı halklar takip etmektedir. İstatistiğin sonunu, 12 ile 13 cm arası ortalama büyüklükle çoğunlukla Asya'lı dil alanları oluşturmaktadır. Ereksiyon halinde penis etrafı için istatistiksel ortalama değerler, yaklaşık 12cm'dir.

Fakat hepsinin ortak bir yanı bulunmaktadır: Birçok erkek penisini çok küçük olarak algılar.

Nedeni

Küçük bir penis, genetik nedenlerin yanında hastalıktan da kaynaklanabilir. "Retractio Penis" tanımlaması, obeziteden kaynaklanan küçük penise yapılır. Bu hastalık belirtisinde küçük penis, penisin cilt altı yağ dokusuna geri çekilmesinden oluşur.

Ancak daha sık yaşanan ise, taşıyıcıyısının psikolojik veya duygusal nedenlerden dolayı, penisinin çok küçük olduğunu veya sadece penisini küçük algıladığı durumdur. Küçük bir penis bu kişinin tüm günlük yaşamını çok çabuk belirler.

Yardım

Küçük penis
Küçük penis

PHALLOSAN forte sistemi ile tedavi, çok küçük bir penisi güvenli ve kalıcı şekilde büyütebilir. Diğer esnetme sistemlerinde de olduğu gibi, başarı için önemli olan, sürekli ve her gün yapılan uygulamadır.

PHALLOSAN forte ile uzvun sürekli esnetilmesi sayesinde çok küçük bir penisin uzatılması sağlanır. Özel alt basınç yöntemi sayesinde uzvun genişliği de artar.

Diğer penis uzatıcılar ile karşılaştırıldığında, PHALLOSAN forte'nin uygulanması hassas ve güvenlidir ve ayrıca normal kıyafetin altında çok rahat bir şekilde taşınabilir.