Penis büyütme - Penis uzatma
Ortaklık programımız

PHALLOSAN forte penis uzatıcı

PHALLOSAN forte

Inovasyon sayesinde öncülük

Adapte edilmiş emme çanı teknolojili ortopedik uzatma sistemleri hakkında piyasa lideri olarak 14 yıllık bir tecrübeye sahibiz. Etkililik ve taşıma konforu hakkındaki bilgimiz PHALLOSAN forte'de gerçekleştirilmiştir, bu da bizim bakış açımızdan bu türde bir cihazın en etkilisi ve en konforlusu olduğudur.

Entegre edilmiş emme pompalı çan Entegre edilmiş emme pompalı çan
Açıklama: PHALLOSAN forte olası bir basınç kaybında bunu tekrar ayarlama imkanına sahiptir. Bundan dolayı, kullanım esnasında da tekrar ayarlama yapabilmek için bir 3 yönlü valf geliştirilmiştir.

Avantajlar: Tüm parçalar birbiriyle entegre edilmiştir, ayrıca bir pompa topuna veya hortuma gerek yoktur. Çanın üzerine hissedilebilen yükseltiler yerleştirilmiştir, böylece cihazı ayarlama esnasında çıkarmak zorunda kalmamak için görme teması olmadan da basınç kaybında alt basıncın tekrar ayarlanmasına imkan verilmiştir. (örn. gece istirahati).
Çan Çan
Açıklama: Penis ucuna göre 3 farklı çan büyüklüğüne kadar seçme imkanına sahipsiniz (S,M,L). Temel donatımda S,M ve L boyutları dahildir.

Avantajlar: Değişik çan büyüklükleri sayesinde penis ucunun esnemesi ve büyümesi için her zaman yeteri kadar yeri mevcuttur. Çanlar alerjensiz malzemeden oluşmaktadır ve kırılma direncine sahiptir.
Manşet prezervatifi Manşet prezervatifi
Açıklama: Manşet prezervatifleri medikal silikondan oluşmaktadır. Lateks belirli bir süre cilde temas ettikten sonra alerjilere neden olabilir. Bu sebepten dolayı üretim için sadece alerjen içermediği kanıtlanmış olan silikon kullanılmaktadır.

Avantajlar: Manşet prezervatifi alerjen içermez, penis çevresine göre PHALLOSAN forte temel donatımının içinde bulunan S, M & L boyutları arasında seçim yapılabilir. Manşet prezervatifinin farklı duvar kalınlıkları vardır. Özellikle daha yoğun yük binen çan bölgesinde manşet prezervatifinin duvar kalınlığı oldukça daha güçlü tasarlanmıştır.
Koruyucu başlık Koruyucu başlık
Açıklama: Koruyucu başlık, penis ucunu çok güçlü bir alt basınçtan korumaya yarar. Bu, alerjen içermeyen malzemeden oluşmaktadır ve yüksek derecede elastiktir.

Avantajlar: Koruyucu başlık, tavsiye edilen çekme ayarına daha hızlı uyum sağlanmasına olanak verir.
Çekme çatalı Çekme çatalı
Açıklama: Çekme çatalı ortopedik çekme kemerinin gücünü, emme çanına aktarır. Bu, kalibre edilmiş bir çekme düzeneğine sahiptir.

Avantajlar: Ampül sitemi (yeşil, sarı ve kırmızı), size kemerinizin tavsiye edilen çekme ayarını gösterir ve daha hızlı şekilde başarıya ulaşmanızı destekler.
Kemer Kemer
Açıklama: Ortopedik çekme kemeri formaldehid ve alerjen içermeyen malzemeden oluşmaktadır. Sünger halkası alerjen içermeyen silikon köpüğünden oluşmaktadır.

Avantajlar: Kemer yüksek derece elestiktir ve aşan boyutlarda da taşınabilir, isteğe bağlı olarak diğer boyutları da üretebiliriz. Kemerin alerjen içermeyen kilidi gevşemeden, vücudun hareketlerine uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.
PHALLOSAN forte PHALLOSAN forte
 
PHALLOSAN forte, Avrupa sağlık makamlarınca 1. Sınıf tıbbi bir gereç olarak nitelendirilmiştir. Bütün gereksinimleri karşıladığı için CE işaretine layık görülmüştür.

Kullanım kılavuzu Ölçüm şablonu PHALLOSAN forte Travel Bag


PHALLOSAN forte'nin çekme kuvveti!

PHALLOSAN forte, 3 kg'dan daha fazla bir çekme kuvvetine erişir.

PHALLOSAN forte'nin çekme kuvveti!

Yeni: PHALLOSAN Vertical

PHALLOSAN Vertical

Swiss Sana'nın en son yeniliğini keşfedin: PHALLOSAN Vertical. Bu sofistike sistem size PHALLOSAN'ı giymenin tamamen yeni bir yolunu sunuyor. Entegre bir kemer sistemine sahip özel olarak geliştirilmiş bir diz manşeti sayesinde artık penisinizi sadece kalça çevresinde rahatça değil, aynı zamanda iç bacak boyunca dikey olarak da takabilirsiniz. Denenmiş ve test edilmiş PHALLOSAN forte'ye benzer şekilde, PHALLOSAN Vertical, giysilerin altında gizlice veya uyurken rahatça kullanma seçeneği sunar.

PHALLOSAN Vertical'ın gerginliğini ayarlamak sezgiseldir: kayan bir toka yerine pratik bir Velcro tutturucu kullanırsınız. Kullanımı son derece kolaydır ve kullanım rahatlığı sizi ikna edecektir.

Daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Destek ekibimiz WhatsApp, e-posta veya telefon yoluyla size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Size tavsiyelerde bulunmak ve sorularınızı yanıtlamak için sabırsızlanıyoruz.